kampanyalar

Düzenli olarak güncellenen otomobil kampanyaları sayfamızda, güncel otomobil kampanyalarını, 0 km araba kampanyalarını, otomobil markalarının servis kampanyalarını bulabilirsiniz. Bütün otomobil marka ve modellerine ait 0 faizli kredili satış kampanyalarını, modellere uygulanan kampanya indirimlerini, otomobil markaları tarafından her ay sunulan ayın fırsatlarını, yakıt kampanyalarını ve taksitli satış kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz.

2020 model araba kampanyalarını, sıfır km araçlara kampanya kapsamında uygulanan indirimleri, güncel servis kampanyalarını, yeni model araçlara ait satış kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz. 30 farklı otomobil markasının yüzlerce modeline ait en güncel kampanyaları, meslek gruplarına özel kampanyaları, özel fiyatlı ayın fırsat araçlarını her ay sizin için derliyoruz.

Renault, Ford, Volkswagen, Toyota, Opel, Peugeot, Citroen, Hyundai vb. 30 otomobil markasına ait güncel satış ve servis kampanya detaylarını tek bir sitede bulmanızı amaçladık. Satış ve servis kampanyalarının yanında sıfır faizli kredi kampanyalarını, finans olanaklarını, aylık güncellenen fiyat listelerini de sitemizde bulabilirsiniz.

Yine sitemizde Toyota Corolla, Renault Megane ve Clio, Ford Focus ve Fiesta, Volkswagen Golf ve Passat, Opel Astra, Peugeot 3008, Hyundai i20 benzeri binek otomobillerden, Honda C-RV, Nissan Qashqai, Skoda Kodiaq, Volkswagen Tiguan, Peugeot 5008, Renault Kadjar, Kia Sportage, Ford Kuga gib SUV modellere ait özet teknik verileri bulabilirsiniz. Hangi modelde hangi motor kullanılmış, yakıt tüketimi ne kadar, Hangi şanzıman seçenekleri ile satın alınabilir? gibi soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz.

Sitemizde belirlediğiniz otomobil markasının kampanya detaylarını incelerken tek bir tıkla o markaya ait fiyat listelerine ulaşabilirisiniz. Farklı bir modelin kampanyasına ve ya fiyat listesine geçiş yapmak istediğinizde ise bulunduğunuz sayfanın en alt kısmında bulunan otomobil marka logolarına tıklamanız yeterlidir.