18.06.2021 11 Dakika Okuma Süresi

MINI 2021 Haziran Fiyat Listesi

Haziran ayında sıfır km Mini modelleri kaç lira oldu? Mini modelleri ne kadar? Haziran ayı Mini fiyatları kaç para? Mini fiyat listeleri belli oldu mu? Merak mı ediyorsunuz? Mini 3 Kapı, Mini 5 Kapı, Mini Cabrio, Mini Clubman, Mini Countryman, Mini Electric ve John Cooper Works modellerine ait kampanyalı fiyat listelerini, son üç aylık fiyat değişimlerini, modellere ait teknik bilgileri sayfamızda bulabilirsiniz.

Mini 3 Kapı, Mini 5 Kapı, Mini Cabrio, Mini Clubman, Mini Countryman,  John Cooper Works ve Mini Electric'in tüm modellerine ait Haziran ayı fiyat listelerini aşağıda bulabilirsiniz.

2021 Haziran Mini Cooper 3 Kapı Sıfır Araç Fiyat Listesi

Mini 3 Kapı versiyonlarında 3 silindirli 1.5L Cooper motor kullanılmıştır. Bu motor 136 bg güç ve 220 Nm tork üretmektedir. 7 ileri Steptronic çift kavramalı otomatik şanzıman kullanılmıştır.

Mini 3 Kapı Cooper versiyonunun azami hızı 210 km/s ve 0-100 km hızlanması ise 8 saniyedir. Ortalama yakıt tüketimi 5.3L'dir. Bagaj hacmi 211L'dir.

Arka Park Mesafe Kontrolü, Klima, Yağmur Sensörü, Lastik Basınç Göstergesi Pure donanım paketinde standart olarak sunulmaktadır. Panorama Cam Tavan, LED Farlar, LED Sis Farları, İki Bölgeli Otomatik Klima, Katlanır Yan Aynalar, MINI Aydınlatma Paketi ise diğer 3 pakette Pure donanım paketi özelliklerine ek olarak sunulmaktadır.

Fren Fonksiyonlu Cruise Control, Geri Görüş Kamerası, MINI Connected, MINI Visual Boost Radio, Run Flat Lastikler ise Signature ve İconic donanım paketlerinde bulunmaktadır.

MINI Navigasyon, Apple CarPlay, Kablosuz Şarj, Ön ve Arka Park Mesafe Kontrolü, Park Asistanı, Sürüş Asistanı, Piano Black İç Kaplama, MINI Sürüş Modları ise sadece İconic pakette sunulmaktadır.

Mini Cooper 3 Kapı Kaç Lira? Mini Cooper 3 Kapı Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Mini Cooper 3 Kapı Fiyatları?

ModelNisan Fiyat
(2021MY)
Mayıs Fiyat
(2021MY)
Haziran Fiyat
(2021MY)
Mini Cooper 3 Kapı Pure Benzin Otomatik323.229339.601349.643
Mini Cooper 3 Kapı Classic Benzin Otomatik360.335378.619389.893
Mini Cooper 3 Kapı Signature Benzin Otomatik404.727425.134437.683
Mini Cooper 3 Kapı İconic Benzin Otomatik451.455474.199488.234


2021 Haziran Mini Cooper 5 Kapı Sıfır Araç Fiyat Listesi

Mini Cooper 5 Kapı 136 bg güç ve 220 Nm tork üreten 3 silindirli 1.5L Cooper benzinli motorla satılmaktadır. 7 ileri Steptronic çift kavramalı otomatik şanzıman kullanılmıştır.

Ortalama yakıt tüketimi 5.4L, bagaj hacmi 278L'dir. Azami hızı 207 km/s olup 0-100 km hızlanması 8.3 saniyedir. Mini Cooper 5 kapı, Mini Cooper 3 kapıdan 16 cm daha uzundur.

Mini Cooper 5 Kapı, Pure, Classic, Signature ve İconic donanım paketleriyle satılmaktadır. Arka park mesafe kontrol ve klima en boş versiyon olan Pure pakette sunulurken, otomatik klima, panorama cam tavan, iç aydınlatma paketi, led farlar ise diğer 3 pakette sunulmaktadır.

Mini Connected, Radio Mini Visual Boost, geri görüş kamerası, fren fonksiyonlu cruise control Signature ve İconic pakette, Spor Ön Koltuklar, Mini Sürüş Modu (Green, Mid ve Sport), Mini Navigasyon, Apple Car Play ise sadece İconic pakette mevcuttur.

Mini Cooper 5 Kapı Kaç Lira? Mini Cooper 5 Kapı Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Mini Cooper 5 Kapı Fiyatları?

ModelNisan Fiyat
(2021MY)
Mayıs Fiyat
(2021MY)
Haziran Fiyat
(2021MY)
Mini Cooper 5 Kapı Pure Benzin Otomatik340.752355.998366.678
Mini Cooper 5 Kapı Classic Benzin Otomatik377.327394.336406.248
Mini Cooper 5 Kapı Signature Benzin Otomatik421.082440.002453.188
Mini Cooper 5 Kapı İconic Benzin Otomatik467.173488.217502.890


2021 Haziran Mini Cooper Country Man Sıfır Araç Fiyat Listesi

Mini Countryman 136 bg güç ve 220 Nm tork üreten 3 silindirli 1.5 L benzinli motor ve 116 bg güç ve 270 Nm tork üreten 3 silindirli dizel motor seçenekleriyle satın alınabilmektedir. Mini Countryman'in benzinli versiyonu ALL4 (4 çeker sistemi) çekiş sistemli olarak satın alınabilmektedir. Bütün versiyonlarında 7 ileri çift kavramalı otomatik şanzıman kullanılmıştır.

Mini Countryman'in dizel versiyonu ortalama 4.6 L, benzinli versiyonu ortalama 6 L, ALL4 çekiş sistemli versiyonu ise ortalama 6.4 L yakıt tüketmektedir.

Panorama Cam Tavan, Fren Fonksiyonlu Cruise Control, Ön ve Arka Park Mesafe Kontrolü, Geri Görüş Kamerası, Park Asistanı, Sürüş Asistanı, Konfor Erişim Sistemi, Çok Fonksiyonlu Gösterge, MINI Sürüş Modları, Otomatik Açılır Bagaj Kapağı, Katlanır Yan Aynalar, MINI Aydınlatma Paketi, MINI Visual Boost Radio, MINI Connected, Güneş Korumalı Arka Camlar, Run Flat Lastikler, Signature ve İconic donanım paketlerinde sunulmaktadır.

Hafızalı Elektrikli Koltuk, Isıtmalı Ön Koltuklar, MINI Navigasyon, Apple CarPlay, Kablosuz Şarj / Telefon Sistemi, Harman Kardon Hoparlör Sistemi, Piano Black İç Kaplama, Gümüş Tavan Rayları, MINI Connected XL özellikleri ise sadece İconic pakette bulunmaktadır.

Mini Cooper Country Man Kaç Lira? Mini Cooper Country Man Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Mini Cooper Country Man Fiyatları?

ModelNisan Fiyat
(2021MY)
Mayıs Fiyat
(2021MY)
Haziran Fiyat
(2021MY)
Mini Countryman Classic Benzin Otomatik394.744425.559442.356
Mini Countryman Signature Benzin Otomatik476.943522.201543.033
Mini Countryman İconic Benzin Otomatik605.233637.322662.827
Mini Countryman Cooper All4 Classic Benzin Otomatik423.206462.517481.013
Mini Countryman Cooper All4 Signature Benzin Otomatik505.405559.796582.115
Mini Countryman Cooper All4 İconic Benzin Otomatik633.694675.342702.333
Mini Countryman One D Classic Dizel Otomatik418.745455.083473.154
Mini Countryman One D Signarure Dizel Otomatik502.643552.362574.256
Mini Countryman One D İconic Dizel Otomatik629.234667.908694.475



2021 Haziran Mini Cooper Cabrio Sıfır Araç Fiyat Listesi

Mini Cabrio 3 silindirli 1.5'lik benzinli motor versiyonuyla satılmaktadır. 136 bg güç ve 220 Nm tork üreten bu motor 7 ileri Steptronic çift kavramalı otomatik şanzımanla kombine edilmiştir.

Mini Cabrio 4 koltuklu olup bagaj hacmi 160L'dir. Ortalama yakıt tüketimi 5.6L (Sidewalk paketin ortalama yakıt tüketimi 6.4-6.7 L), 0-100 km hızlanması 8.8 saniye ve maksimum hızı 206 km/s'tir.

Mini Cabrio Signature, İconic ve Sidewalk donanım paketleriyle satılmaktadır. Arka Park Mesafe Kontrolü, Geri Görüş Kameras, İki Bölgeli Otomatik Klima, Isıtmalı Ön Koltuklar, Yağmur Sensörü , Katlanır Yan Aynalar, MINI Sürüş Modları, MINI Visual Boost Radio, MINI Connected, Rüzgâr Koruyucusu özellikleri standart olarak tüm donanım paketlerinde sunulmaktadır.

MINI Navigasyon, Apple CarPlay, Kablosuz Şarj / Telefon Sistemi, Ön ve Arka Park Mesafe Kontrolü, Park Asistanı, Sürüş Asistanı, Konfor Erişim Sistemi, Spor Ön Koltuklar, Piano Black İç Kaplama, MINI Connected XL, İconic ve Sidewalk pakette sunulmaktadır.

Mini Cooper Cabrio Kaç Lira? Mini Cooper Cabrio Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Mini Cooper Cabrio Fiyatları?

ModelNisan Fiyat
(2021MY)
Mayıs Fiyat
(2021MY)
Haziran Fiyat
(2021MY)
Mini Cabrio Signature Benzin Otomatik470.551493.952513.935
Mini Cabrio İconic Benzin Otomatik556.805584.434608.028
Mini Cabrio Sidewalk Benzin Otomatik558.292586.134609.727


2021 Haziran Mini Cooper Clubman Sıfır Araç Fiyat Listesi

Mini Clubman 116 bg güç, 270 Nm tork üreten 3 silindirli 1.5L One D dizel motor ve 136 bg güç ve 220 tork üreten 3 silindirli 1.5L Cooper motor seçenekleriyle satılmaktadır. 7 ileri çift kavramalı otomatik vites kullanılmıştır.

Mini Clubman dizel ortalama 4.5L, Mini Clubman benzinli ise ortalama 6L yakıt tüketmektedir. Mini Clubman'in dizel motorlu versiyonunun maksimum hızı 192 km/s, 0-100 km hızlanması 10.8 saniye, Mini Clubman'in benzinli motorlu versiyonunun maksimum hızı 205 km/s, 0-100 km hızlanması 9.2 saniyedir. Bagaj hacmi 360 L'dir.

Mini Clubman, Classic, Signature ve İconic donanım paketleriyle satın alınabilmektedir. Arka Park Mesafe Kontrolü, İki Bölgeli Otomatik Klima, LED Sis Farları, Yağmur Sensörü, Lastik Basınç Göstergesi özellikleri standart olarak sunulmaktadır.

Mini Cooper Clubman Kaç Lira? Mini Cooper Clubman Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Mini Cooper Clubman Fiyatları?

ModelNisan Fiyat
(2021MY)
Mayıs Fiyat
(2021MY)
Haziran Fiyat
(2021MY)
Mini Clubman Classic Benzin Otomatik363.734381.805397.115
Mini Clubman Signature Benzin Otomatik446.995469.314488.234
Mini Clubman İconic Benzin Otomatik548.309575.938598.895
Mini Clubman One D Classic Dizel Otomatik383.487402.832418.779
Mini Clubman One D Signature Dizel Otomatik467.385490.766510.324
Mini Clubman One D İconic Dizel Otomatik569.125597.816621.409


2021 Haziran Mini Cooper SE Sıfır Araç Fiyat Listesi

Mini'nin tamamen elektrikli modeli olan Mini Cooper SE (electric) de 184 bg güç ve 270 Nm tork üreten bir elektrik motoru bulunur. Kullanılan Li-Ion bataryaların kapasitesi 28.9 kWh olup, 100 km'de 15.5-18.0 kWh güç tüketmektedir.

Bataryalar ev tipi şarjla 10 saat, AC 11 Kw ile 2.5 saat ve DC 50 Kw ile 35 dakikada %80 şarj olmaktadır. Menzili 232 km olup, maksimum hızı 150 km/s'tir. 0'dan 100 km'ye 7.3 saniyede ulaşmaktadır. Bagaj kapasitesi 211 L'dir.

8yıl / 100.000 km batarya ömrü sunmakta ve bakım gerektirmemektedir.

Mini Cooper SE Kaç Lira? Mini Cooper SE Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Mini Cooper SE Fiyatları?

ModelNisan Fiyat
(2021MY)
Mayıs Fiyat
(2021MY)
Haziran Fiyat
(2021MY)
Mini Cooper SE Classic Otomatik507.837533.152548.273
Mini Cooper SE Signature Otomatik550.694577.897594.340
Mini Cooper SE Iconic Otomatik601.104642.845661.175


2021 Haziran Mini John Cooper Works Sıfır Araç Fiyat Listesi


Mini John Cooper Works Kaç Lira? Mini John Cooper Works Fiyatları Ne Kadar? Sıfır Mini JCW Fiyatları?

ModelNisan Fiyat
(2021MY)
Mayıs Fiyat
(2021MY)
Haziran Fiyat
(2021MY)
Mini JCW 3 Kapı İconic Benzin Otomatik793.094860.388894.625
Mini JCW Clubman İconic Benzin Otomatik1.008.7391.059.8081.102.305
Mini JCW Countryman İconic Benzin Otomatik1.069.2141.123.5281.175.170




Yorumlar

Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun.