Ford Güncel Kampanya

07.12.2022 2 Dakika Okuma Süresi

Ford 2022 Aralık Kampanya Detayları

Ford takas kampanya kapsamında eski aracını takasa getirenlere bütün binek araçlarda %4, Ford Transit ve Custom’da %4, Courier ve Connect modellerinde %2 indirim fırsatı sunuluyor. 

Aralık ayına kampanyasına özel Ford Fiesta, Puma, Ecosport ve Focus model araç alımlarında ve Transit, Custom ve Courier  model ticari araç alımlarında geçerli  %2 peşin alım indirimi uygulanıyor.

Ford ticari araçlarda 3 yıl sınırsız km garantisi veriliyor. Kampanya kapsamında Tourneo Courier, Transit Courier, Tourneo Connect, Transit Connect, Tourneo Custom, Transit Custom, Transit Van, Transit Minibüs, Transit Kamyonet  ticari araç modellerinde geçerli; 250.000 TL, 24 ay, %1,50 faiz, fırsatı sunuluyor.

Ford 2022 Aralık Servis Kampanyası Detayları

Aralık ayı kampanyası kapsamında akü ve sileceklerde %35 indirim sağlanıyor. Ayrıca 4 mevsim ve kış lastiklerinde KDV tutarı alınmıyor.

31 Aralık 2022 tarihine kadar Ford yetkili servislerinde tüm binek ve ticari araçların parça ve işçiliklerinde %30'a varan indirim uygulanıyor. 

Kampanya kapsamında 31 Aralık 2022 tarihine kadar, aracınız periyodik muayene öncesi ücretsiz bir şekilde inceleniyor.

Aracınız ücretsiz olarak kapınızdan alınıyor ve servis işlemleri bittikten sonra dezenfekte edilerek tekrar adresinize teslim ediliyor. Kampanya kapsamındaki bu hizmet KDV dahil 999 TL ve üzeri yapılacak işlemlerde ve 20 km mesafe ile sınırlıdır.

Ford

Yorumlar

Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun.
Tüm Yorumlar (1)
Ziyaretçi
2 Yıl Önce
Kendi aracım fort focus trendx 2013 model bunu verip yerine ford kuga almak istiyorum Yardımcı olabilrmisiniz tşkler