Seat Güncel Kampanya

06.05.2023 2 Dakika Okuma Süresi

Seat 2023 Mayıs Ayı Güncel Kampanya Detayları

Mayıs ayında Seat modellerinde kampanya bulunmuyor.

Seat 2023 Mayıs Ayı Güncel Servis Kampanya Detayları

Zorunlu trafik sigortasını sigortaladım.com’dan satın alan araç sahipleri, SEAT Yetkili Servislerinde 500 TL’ye, Kasko sigortasını sigortaladım.com’dan satın alan araç sahipleri, SEAT Yetkili Servislerinde 1.000 TL’ye varan indirim kazanıyor. Trafik sigortası ya da kasko sigortası satın alan SEAT araç sahipleri, SEAT Online mobil uygulamasını indirerek SEAT Yetkili Servislerinde %30 indirim fırsatından yararlanabiliyor.

2 yaş üstü tüm modellerde geçerli olacak periyodik bakım, yedek parça, işçilik ve madeni yağda liste fiyatı üzerinden yedek parçada %20; işçilikte %20 oranında kampanya indirimi uygulanıyor. 

0-4 yaş araç sahiplerine özel orijinal aksesuar alımlarında; parça ve işçilikte özel %10 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

5 yaş ve üzeri Seat Ibiza model aracınızın bakımını 1.950 TL'den, 5 yaş ve üzeri Leon modellerinin ise periyodik bakımını 2200 TL'den başlayan fiyatlarla yaptırabilirsiniz.

2 yaş üzeri bir SEAT araç modeline sahipseniz ZUBİZU mobil uygulamasını kullanarak lastik alımlarında %16’ya varan indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Seat

Yorumlar

Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun.