05.11.2020 2 Dakika Okuma Süresi

2020 Kasım ayına özel tüm 0 Km Toyota modellerinin kampanya detayları

2020 Kasım ayına özel tüm 0 Km Toyota modellerinin kampanya detayları.

Toyota Corolla'nın tüm modellerinde geçerli, Toyota Finans kapsamında %1.59 faiz oranlı ve 48 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz. Kredi kapsamında ödeyeceğiniz peşinat ve son taksit olarak ödeyeceğiniz balon ödeme miktarını belirleyerek %1.59 faiz oranlı kredinizi ve taksit tutarınızı Toyota Yetkili Bayileriyle görüşebilirsiniz.

Kasım ayı boyunca tüm Toyota modellerinde fren balata ve diskleri, amortisörler ve sileceklerde %25 indirim sağlanıyor. Yine Kasım ayı kampanyası kapsamında Toyota orijinal motor yağlarında ve ve yağ filtrelerinde %20, bakım ve işçilik ücretlerinde ise %30 indirim imkanı sunuluyor.

31 Kasım 2020 tarihine kadar ücretsiz Check-up hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Check-up hizmeti kapsamında:

Fren balata ve disk kontrolü, Silecek kontrolü, Amortisör kontrolü, Akü kontrolü, Fren hidroliği kontrolü, Aydınlatma grubu: far, stop, sinyal ampüllerinin kontrolü, Lastik diş derinliği, basınç kontrolü ve kış lastiği tavsiyesi, Cam suyu kontrolü, Motor soğutma suyu antifreeze kontrolü, Motor yağı seviye kontrolü, Aks körüğü hasar kontrolü, Motor altı yağ kaçağı kontrolü, Kabin içi kalorifer performansı kontrolü gerçekleştirilir.


Yorumlar

Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun.
Tüm Yorumlar (1)
Ziyaretçi
11 Ay Önce
Bu Fiatlat güncelmi bayilerde merak ettim