10.11.2020 2 Dakika Okuma Süresi

2020 Kasım ayına özel tüm 0 Km Volkswagen modellerinin kampanya detayları

Volkswagen 2020 Kasım Kampanya detayları


Volkswagen yetkili servislerinde yaptıracağınız 3,500 TL ile 20.000 TL arasında işlemlerde kredi kullanabilirsiniz. Servis faturasının %10'u kadar peşin ödeme yaparak 3 ila 12 arası vade ve %1.58 faiz oranlı krediden faydalanabilirsiniz.

Volkswagen model araç alımlarında kampanya dahilinde, 6 ila 36 aylık vadelerde %1.44, 48 aylık vadelerde %1.47'lik ve  60 aylık vadelerde ise %1.49 faiz oranları uygulanmaktadır.

Plakasını ZUBİZU uygulamasına kaydettirenler yıl boyunca Shell istasyonlarında 4 kat daha fazla smart puan kazanıyor. Kazandığınız smart puanlarla Shell istasyonlarından yakıt alabilirsiniz.

31 Aralık 2020 tarihine kadar Zubizu uygulamasına özel 2 yaşından büyük Volkswagen araçlarda %30'a varan servis indirimi sunuluyor.

3 ve 4 yaşındaki Volkswagen Binek Araç modellerine yapılacak periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan parça ve bunların işçilikleri ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında geçerli olmak üzere %15 indirim,

4 yaş üstü Volkswagen Binek Araç modellerine yapılacak periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan parça ve bunların işçilikleri ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında geçerli olmak üzere %25 indirim, motor yağlarında %16 indirim,

7 yaş üstü Volkswagen Binek Araç modellerine yapılacak periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan parça ve bunların işçilikleri ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında geçerli olmak üzere %30 indirim, motor yağlarında %16 indirim sunuluyor.

Volkswagen AutoCredit kapsamında aracınızın değerinin %50' sini balon ödeme olarak 36 ay sonraya erteleyebilirsiniz. Kalan miktarı ise belirleyeceğiniz peşinat ve taksitlerle 36 ay vadeyle ödeyebilirsiniz. Balon ödeme zamanı geldiğinde isterseniz ödemenizi yapabilir, isterseniz de balon ödemenize karşılık ve eski aracınız vererek yeni bir araç satın alabilirsiniz.


Kampanya Detayı

Yorumlar

Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun.
Tüm Yorumlar (1)
Ziyaretçi
1 Yil Önce
Passatta ekim ayı kampanyası tekrardan başladımı acaba yoksa sadece Golf ve Polo”damı geçerli