admin 4 Dakika Okuma Süresi

2019 Ekim ayına özel tüm 0 Km Volkswagen modellerinin kampanya detayları

Volkswagen Ekim 2019 Kampanya detayları

Yeni Passat’ta %0 Faiz ve Özel Fiyatlar

Yeni Passat,  özel bir kampanya ile karşınızda! Yeni Passat, hurda desteğine ve sadece Volkswagen Yetkili Satıcılarında geçerli özel indirimlere ek olarak şimdi 30 Ekim’e kadar geçerli 50.000 TL’ye 12 ay vadede %0 faiz avantajıyla sizleri bekliyor.

 Volkswagen İnternet sitesinde yayında olan tavsiye edilen anahtar teslim fiyat listelerimizin üzerinden uygulanacak olan özel Volkswagen indirimleri hakkında bilgi, sadece Volkswagen Yetkili Satıcılarında.

Size en yakın Volkswagen Yetkili Satıcısı ile iletişime geçerek kampanyadan faydalanabilirsiniz.

%0 Faiz kampanyası, Yeni Passat 1.6 TDI 120 PS DSG Business modeli hariç tüm Yeni Passat modelleri için geçerlidir. Hurda desteğine ek olarak sadece Volkswagen Yetkili Satıcılarında geçerli özel indirimler ise tüm Yeni Passat modelleri için sunulmaktadır.

Polo ve Golf'te Ekim Fırsatları

Volkswagen ailesinin en çok tercih edilen modelleri Polo ve Golf, 30 Ekim'e kadar geçerli fırsatlarıyla kampanyaya katılan Volkswagen Yetkili Satıcılarında sizleri bekliyor.

Polo 1.0 80 PS Trendline Manuel modeli, özel Volkswagen fırsatlarına ek hurda indirimiyle birlikte 85.750 TL’den başlayan, segmentinin yaratıcısı Golf’ün 1.0 TSI 115 PS Midline Plus Manuel modeli ise özel Volkswagen fırsatları ve hurda indirimiyle  birlikte 115.250 TL’den başlayan cazip tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatlarıyla, kampanyaya katılan size en yakın Volkswagen Yetkili Satıcısında…

Üstelik diğer tüm Golf modelleri, söz konusu özel Volkswagen fırsatlarına ek hurda indiriminin yanında Volkswagen Doğuş Finans'tan 50.000 TL’ye 12 ay vadede %0 faiz avantajıyla! Son gün 30 Ekim

Volkswagen İnternet sitesinde yayında olan tavsiye edilen anahtar teslim fiyat listelerimiz üzerinden uygulanacak olan özel Volkswagen indirimleri hakkında bilgi, sadece kampanyaya katılan Volkswagen Yetkili Satıcılarında. Size en yakın Volkswagen Yetkili Satıcısı ile iletişime geçerek kampanyadan faydalanabilirsiniz.

 Polo 1.0 TSI 80 PS Trendline Manuel modeli için tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim başlangıç fiyatı, Ekim 2019 tarihleri arasında, mevzuata uygun 15.000 TL tutarındaki hurda teşviki dahil, perakende satın alımında geçerli fiyattır. Mevzuata uygun hurda indiriminden yararlanılmaması durumunda ilgili fiyat geçerli değildir.

Golf 1.0 TSI 115 PS Midline Plus Manuel modeli için tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim başlangıç fiyatı, 9 Ağustos -30 Ekim 2019 tarihleri arasında, mevzuata uygun 12.000 TL tutarındaki hurda teşviki dahil, perakende satın alımında geçerli fiyattır. Mevzuata uygun hurda indiriminden yararlanılmaması durumunda ilgili fiyat geçerli değildir. 

Hurda İndirimi Volkswagen'de

Siz de eğer 16 yaş ve üzeri bir araca sahipseniz gelin onu hurdaya ayırın, 15.000 TL’ye varan ÖTV indirim fırsatından faydalanarak yazın tadını yepyeni bir Volkswagen ile çıkarın. 18 Haziran 2018 – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerli olan hurda desteği hakkında detaylı bilgi, Volkswagen Yetkili Satıcılarında!

* 2018 Hurda Yasası düzenlemesine göre Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) indirimi, satın almak istediğiniz aracın vergi matrahına (vergi öncesi fiyatına) göre farklılık gösterebilmektedir. Buna göre;

  • Vergi matrahı 70.000 TL ve daha altında olan araçlar için 15.000 TL,
  • Vergi matrahı 70.000 TL ile 120.000 TL arasında olan araçlar için 12.000 TL,

Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) indirimi uygulanmaktadır.


Yorumlar

Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun.
Tüm Yorumlar (1)
Ziyaretçi
16 Gün Önce
Passatta ekim ayı kampanyası tekrardan başladımı acaba yoksa sadece Golf ve Polo”damı geçerli