09.09.2020 2 Dakika Okuma Süresi

2020 Eylül ayına özel tüm 0 Km Volkswagen modellerinin kampanya detayları

Volkswagen 2020 Eylül Kampanya detayları


Volkswagen model araç alımlarında kampanya dahilinde, 6 ila 48 aylık vadelerde %1.24, 48 ila 60 aylık vadelerde ise %1.29’luk faiz oranları uygulanmaktadır.

Plakasını ZUBİZU uygulamasına kaydettirenler yıl boyunca Shell istasyonlarında 4 kat daha fazla smart puan kazanıyor. Kazandığınız smart puanlarla Shell istasyonlarından yakıt alabilirsiniz.

31 Aralık 2020 tarihine kadar Zubizu uygulamasına özel 2 yaşından büyük Volkswagen araçlarda %30'a varan servis indirimi sunuluyor.

3 ve 4 yaşındaki Volkswagen Binek Araç modellerine yapılacak periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan parça ve bunların işçilikleri ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında geçerli olmak üzere %15 indirim 

4 yaş üstü Volkswagen Binek Araç modellerine yapılacak periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan parça ve bunların işçilikleri ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında geçerli olmak üzere %25 indirim, motor yağlarında %16 indirim 

7 yaş üstü Volkswagen Binek Araç modellerine yapılacak periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan parça ve bunların işçilikleri ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında geçerli olmak üzere %30 indirim, motor yağlarında %16 indirim sunuluyor.


Kampanya Detayı

Yorumlar

Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun.
Tüm Yorumlar (1)
Ziyaretçi
11 Ay Önce
Passatta ekim ayı kampanyası tekrardan başladımı acaba yoksa sadece Golf ve Polo”damı geçerli