04.06.2020 2 Dakika Okuma Süresi

2020 Haziran ayına özel tüm 0 Km Volkswagen modellerinin kampanya detayları

Volkswagen 2020 Haziran Kampanya detayları


İnternet sitemizde yayında olan tavsiye edilen anahtar teslim fiyat listelerimizin üzerinden uygulanacak olan özel Volkswagen indirimleri hakkında bilgi, sadece Volkswagen Yetkili Satıcılarında.

Kampanya dahilinde, 6 ila 48 aylık vadelerde %1,04, 48 ila 60 aylık vadelerde ise %1,09’luk faiz oranları uygulanmaktadır.

31 Aralık 2020 tarihine kadar Zubizu uygulamasına özel 2 yaşından büyük Volkswagen araçlarda %30'a varan servis indirimi sunuluyor.

3 ve 4 yaşındaki Volkswagen Binek Araç modellerine yapılacak periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan parça ve bunların işçilikleri ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında geçerli olmak üzere %15 indirim 

4 yaş üstü Volkswagen Binek Araç modellerine yapılacak periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan parça ve bunların işçilikleri ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında geçerli olmak üzere %25 indirim, motor yağlarında %16 indirim 

7 yaş üstü Volkswagen Binek Araç modellerine yapılacak periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan parça ve bunların işçilikleri ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında geçerli olmak üzere %30 indirim, motor yağlarında %16 indirim

Volkswagen,sağlık önlemleri gereği evlerinden ayrılamayan müşterilerin araçlarını, ihtiyaç duydukları bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmek için yerlerinden alıp, işlemleri tamamlandıktan sonra da yine yerlerine teslim ediyor.

30.06.2020 tarihine kadar plakanızı ZUBİZU'ya kaydetmek koşuluyla, Shell'den yapacağınız her yakıt alımında 4 kat Smart Puan kazanabilirsiniz.


Kampanya Detayı

Yorumlar

Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun.
Tüm Yorumlar (1)
Ziyaretçi
8 Ay Önce
Passatta ekim ayı kampanyası tekrardan başladımı acaba yoksa sadece Golf ve Polo”damı geçerli